Депутати сьомого скликання

ДЕПУТАТИ  РАЙОННОЇ   РАДИ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Прізвище, власне ім’я (усі власні імена) та по батькові      (за наявності) обраного депутата

Рік

народження

Освіта

Посада

Місце роботи             ( заняття)

Адреса місця  проживання

Партійність та назва місцевої організації партії, від якої  обрано депутат

1

Бабенко

Валентина Дмитрівна

1955

вища

вчитель

Вільшанська

ЗОШ 1-Ш ст.

с.Вільшана

Член партії  «Батьківщина»

 

 

2

Глущенко 

Ольга  Іванівна

1966

вища

пенсіонер

 

с.Курмани

Член  партії  НДП

3

Голінко

Світлана  Іванівна

1976

вища

тимчасово  не  працює

 

смт.Недригайлів

Член  партії  Олега  Ляшка

4

Дробілко

Микола  Іванович

1960

вища

директор  філії

Філія  «Маршали»ТОВ Агрополіс

с.Маршали

Член  партії  «Відродження»

5

Зеленський 

Ігор  Михайлович

1974

середня

доброволець

Збройні  сили України

с.Зелене

Член партії «Батьківщина»

 

6

Канівець

Юрій  Григорович

1984

вища

тимчасово  не  працює

 

с.Вільшана

Член партії

Олега  Ляшка

7.

Коваленко

Микола

Васильович

1977

вища

агроном

ТОВ «Агробізнес  ТСК»

с.Засулля

Член  партії  НДП

8.

Ковтун 

Іван  Миколайович

1969

вища

вчитель

Тернівська  ЗОШ I-III  ст.

смт.

Терни

Член  партії  НДП

9.

Конотоп

Микола  Олексійович

1957

вища

самозайнята  особа

ПП  Конотоп  М.О.

с.Іваниця

Член партії

«Солідарність»

10.

Костенко

Микола  Володимирович

1962

вища

директор

ПП « Червонослобідське  2»

смт.Недригайлів

Член партії

«Солідарність»

11.

Кужель

Анатолій  Іванович

1969

вища

заступник

Недригайлівська  районна  рада

смт.

Недригайлів

Член партії

«Батьківщина»

12.

Кужель

Олександр  Андрійович

1980

вища

агроном

ПП  « Засулля -5»

с.Комишанка

Член  партії  Аграрної

13.

Кушніренко

Олександр Миколайович

 

1977

вища

тимчасово  не  працює

 

с.Засулля

Член  партії

« Відродження»

 

14.

Кущ

Анатолій  Іванович

1968

вища

керуючий  відділенням

ТОВ « Діамант – Агро»

смт.

Недригайлів

Член партії

Аграрної

15.

Лаврик  Роман  Михайлович

1978

середня

підприємець

 

с.Коровинці

Член  партії

« Відродження»

 

16.

Мартиненко

Олександр  Васильович

1986

вища

інженер телекомунікаційних  послуг

«Хомер  Груп»

с.Вільшана

Член партії

«Батьківщина»

17.

Моша

Леонід  Вікторович

1971

вища

керуючий  відділенням

СТОВ «Дружба –Нова»

смт.

Терни

Член партії

Аграрної

18.

Нанка

Іван Володимирович

 

1972

середня

голова

Недригайлівської  районної  ради

смт.

Недригайлів

Член партії

« Солідарність»

 

 

19.

Опімах

Тетяна  Іванівна

1966

вища

головний  спеціаліст  відділу

Недригайлівський  Ощадбанк

с. Кулішівка

Член партії

Аграрної

20.

Осадчий

Григорій  Михайлович

1957

середня

заступник  директора

ТОВ « Агрофірма Хоружівка»

с.Хоружівка

Член партії

«Солідарність»

 

 

 

21.

Осінній

Олександр  Сергійович

1957

вища

директор

ДПТНЗ  Недригайлівське  ВПУ

смт.Недригайлів

Член партії

« Солідарність»

 

22.

Педько

Сергій  Олексійович

1982

вища

начальник  автостанції «Недригайлів»

Товариство  з обмеженою  відповідальністю

 « Сумиоблавтотранс»

с. Зелене

Член  партії

Олега  Ляшка

 

23.

Постіл

Петро  Іванович

1965

вища

Приватний  підприємець

 

с.Гринівка

Член  партії  Аграрної

24.

Прилипко 

Олег  Васильович

1976

вища

тимчасово  не  працює

 

смт.Терни

Член партії

«Батьківщина»

 

25.

Свириденко

Сергій  Іванович

1959

вища

тимчасово  не  працює

 

с.Березняки

Член партії НДП

 

26.

Семко

Микола  Григорович

1968

середня

фельдшер

 

смт.

Терни

Член партії

«Солідарність»

 

27.

Сивоконь

Людмила  Миколаївна

1965

вища

лікар

Вільшанська  АЗПСМ

с.Вільшана

Член партії «Воля  народу»

 

28.

Сітало

Любов  Миколаївна

 

1960

вища

директор

Комишанська  ЗОШ

с.Комишанка

Член партії

«Батьківщина»

 

29.

Скабин

Василь   Григорович

1963

вища

пенсіонер

 

с.Великі  Будки

Член партії НДП

30.

Скоробагатько

Ніна  Геннадіївна

1957

вища

пенсіонер

 

смт.

Терни

Член партії «Солідарність»

31.

Ткаленко

Михайло  Іванович

1949

вища

директор

ТОВ  Агробізнес  ТСК

с.Лахнівщина

Член  партії

«Солідарність»

32.

Токаренко

Юрій  Іванович

1968

вища

директор

Філія «Недригайлівський  РЕМ» ПАТ « Сумиобленерго»

смт.Недригайлів

Член   партії

 « Воля  народу»

33.

Шульга

Віталій  Альфредович

1966

середня

фізична  особа  підприємець

 

с.Коровинці

Член партії Олега Ляшка

34.

Щітка

Ніна  Вікторівна

1967

вища

заступник головного лікаря

Недригайлівська  ЦРЛ

с.Коровинці

Член партії НДП