Постійні комісії районної ради

Перелік  постійних  комісій  Недригайлівської  районної  ради

 сьомого  скликання.

 

1. Мандатна,  з  питань  регламенту,  депутатської  діяльності  і  етики,  законності  та  правопорядку,  зв’язків  з  територіальними   громадами,  політичними  партіями,  громадськими  організаціями.

 

  1. Мартиненко  Олександр  Васильович -  голова  комісії
  2. Бабенко  Валентина  Дмитрівна
  3. Голінко  Світлана  Іванівна
  4. Конотоп  Микола  Олексійович
  5. Опімах  Тетяна  Іванівна
  6. Слиш Людмила Дмитрівна
  7. Кушніренко  Олександр  Миколайович

 

2.  З  питань  планування,  бюджету  та  фінансів.

      1.  Осінній  Олександр  Сергійович  -  голова  комісії

      2.Ігнатенко Валерій Анатолійович

      3. Канівець  Юрій  Григорович

      4. Ковтун  Іван  Миколайович

      5. Костенко  Микола  Володимирович

      6.  Свинаренко Павло Іванович

 

3. З  питань  соціально – економічного  розвитку  села,  охорони  навколишнього  природного  середовища,  регулювання  відносин  у  сфері  використання  надр  та  водних  об’єктів, розгляду  питань  земельних  відносин.

 

          1. Моша Леонід Вікторович  -  голова  комісії

          2.Дробілко  Микола  Іванович

          3. Коваленко  Микола  Васильович

          4. Очколас Микола Іванович

          5.  Ткаленко  Михайло  Іванович

          6. Шульга  Віталій  Альфредович

          7. Таранченко Григорій Вікторович

 

4.  З  питань  освіти,  охорони  здоров’я,  культури,  соціального  захисту  населення,  молодіжної  політики,  фізкультури  та  спорту.

 

          1.  Свириденко  Сергій  Іванович  -  голова  комісії

          2.  Глущенко  Ольга  Іванівна

          3.  Семко  Микола  Григорович

          4.  Сивоконь  Людмила  Миколаївна

          5.  Сітало  Любов   Миколаївна

          6.  Скоробагатько  Ніна  Геннадіївна

          7.  Щітка  Ніна  Вікторівна

 

5.  З  питань  комунальної  власності,  промисловості,  будівництва, транспорту,  зв'язку,  розвитку підприємництва,  комунального,  побутового  та  торгівельного  обслуговування  населення.

 

           1.  Педько  Сергій  Олексійович  -  голова  комісії

           2.  Лаврик  Роман  Михайлович

           3.  Осадчий  Григорій  Михайлович

           4.  Прилипко  Олег  Васильович

           5.  Токаренко  Юрій  Іванович