Ходою пам’яті розпочався ранок 9 травня в смт Недригайлів.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!.. Минають роки, десятиліття, змінюється обличчя планети, а з ним життя людства, його думки, мрії… Чим далі за історичним небокраєм «ховаються» вогненні роки війни, тим величнішим постає героїчний подвиг нашого народу. Дев’ятого травня в Недригайлові  відбувся мітинг-реквієм «День пам’яті та скорботи», присвячений 73 річниці від Дня Перемоги над фашистською Німеччиною. З вінками та квітами пройшли жителі Недригайлівщини. Згадали полеглих, вшанували живих

«Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію людства війні – Другій світовій. Не згасне в пам’яті людській, не піде в небуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його перемога». Саме такими словами розпочали урочистості до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

Привітати жителів селища в цей радісний, і водночас трагічний день, до слова було запрошено т. в. о. Недригайлівської районної державної адміністрації О. І. Васильченка, голову Недригайлівської районної ради І. В. Нанку, Недригайлівського селищного голову І. В. Остапчука. В своїй промові вони згадали важливі історичні дати пов’язані із життям селища під час війни, нагадали імена героїв, жителів Недригайлова,  які полягли у боях за свою Батьківщину.

Затих мітинг під час хвилини мовчання… Схилили голови учасники реквієму від наймолодшого до найстаршого. Кожен пройнявся повагою до ветеранів війни і згадав усіх, хто загинув на воєнних фронтах,  не дожив до цього Дня Перемоги, покладанням квітів було вшановано всіх тих, хто не прийшов з війни, хто не дожив із нами до цього світлого дня.

І не залишилось жодного байдужого серця, жодної душі, яка б в цей радісний, і трагічний день не сумувала за тими, хто ціною власного життя виборов мир на нашій святій землі.