Вільшана відзначала День села!

 

12 липня, у День християнського свята на честь апостолів Петра та Павла, Вільшана відзначила День села. Цього дня  на території  місцевого стадіону відбулися урочистості та святковий концерт. До односельчан з вітальним словом звернулися голова Недригайлівської районної ради Іван Нанка, тимчасово виконуючий обовязки голови районної державної адміністрації Олексій Васильченко, сільський голова Михайло Мельніков та керівник підрозділу соціальної політики СТОВ «Дружба-Нова» Петро Кривогуз.

Голова районної ради привітав жителів села та всіх присутніх на святі, бажаючи селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді. «Сподіваємось, що такі свята дають громаді надію на краще життя і спонукають людей вірити в себе і у свої можливості» - сказав Іван Нанка та вручив грамоти і подарунки за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання учнівської молоді, активну громадську діяльність та з нагоди відзначення Дня села Вільшана вчительці, депутату районної ради Бабенко Валентині Дмитрівні та керівнику гуртків Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості Філатову Ігореві Миколайовичу

Протягом свята  усіх радував своїми запальними піснями жіночий вокальний ансамбль «Журавка» та «Любисток» Вільшанської сільської ради.. Наймолодші жителі розважалися на дитячих атракціонах. А ввечері на сільську молодь і тих, хто, незважаючи на роки, почуває себе молодим, чекала дискотека.