Відбувся випускний вечір для учнів ДПТНЗ «Недригайлівське ВПУ»

 

В училищі завжди свят багато,
Там музика лунає й чути спів.
Але сьогодні – надзвичайне свято –
Ми проводжаємо своїх випускників.

Випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен з них обере свій особистий життєвий шлях. 27 червня 2018 року в актовій залі училища відбувся випускний вечір. В доросле життя вирушили учні випускних груп, які навчалися за професіями  «слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії «С», «продавець продовольчих товарів», «кухар», «електрогазозварювальник». Відбулось урочисте відкриття  ведучі сповістили присутніх в залі: учнів, викладачів училища, батьків випускників, гостей про початок випускного вечора в ДПТНЗ Недригайлівському ВПУ. Під звуки святкового урочистого маршу, під теплі оплески присутніх в святкову залу зайшли красиві, мужні та окрилені випускники.

З напутніми словами до випускників звернулися шановані гості: перший директор училища Богданов О. Д., голова Недригайлівської районної ради І. В. Нанка, та заступник селищного голови з питань діяльності віконавчих органів Сиротенко А. Г. які побажали випускникам не зупинятися на досягнутому, творчих злетів та перемог. З теплими та проникливими словами до присутніх звернулася мама випускника Сердюк Світлана Борисівна, із щирою подякою до всіх педагогічних працівників училища за отримані знання і вміння, турботу і ласку до дітей.

З вітальним словом звернувся до випускників та всіх присутніх директор училища Осінній О. С.. У своєму виступі він побажав випускникам щастя, успіхів у житті, роботі та всього найкращого у їхньому майбутньому. Та вручив випускникам дипломи кваліфікованих робітників та грамоти за активну участь в громадському житті училища та спортивні досягнення.

Після урочистої частини вечора відбувся вітальний концерт, в якому прийняли участь учні училища.

Випускний вечір підходив до закінчення,  а зі сцени продовжували лунати щирі побажання випускникам: уникати лихої злої долі, побільше сміху і радості, вірних друзів, щоб життя було тільки на білій світлій смузі, віри, надії, щастя, добра та любові. Завершив випускний бал традиційний вальс.

Свято завершилося, і такі радісні, світлі та добрі моменти життя пролітають швидко, наче казкова жарптиця, яку щоразу намагаємось вхопити за хвіст, аби ще хоч на мить затримати цю довгождану мить довгоочікуваного щастя.

Та попереду у наших випускників ще багато радісних моментів, нових звершень, нових перемог та досягнень. Тож, нехай цей день – день, з якого для них розпочинається дорога в майбутнє доросле життя – символізує не тільки прагнення досягати нових життєвих вершин, а й  високий патріотизм, єдність духу та  відданість рідній Україні.