Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

 

Враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні публічної безпеки і порядку, Президент України Петро Порошенко установив в Україні нове свято — День Національної поліції України. Починаючи з 2016 року це свято відзначатиметься 4 липня.

04 липня 2018 року в приміщенні центру культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Національної поліції України.

Першим привітав особовий склад Недригайлівського відділу поліції начальник відділу Костянтин Заіка.

З професійним святом представників поліції району прийшли привітати голова Недригайлівської районної ради І. В. Нанка, заступник голови Недригайлівської районної адміністрації І. П. Борисовський, Недригайлівський селищний голова І. В. Остапчук, які подякували служителям закону за самовіддану працю та побажали, щоб вдача та професійні успіхи завжди були постійними супутниками в їхньому житті. Також зазначили, що професійний обов’язок кожного співробітника поліції – незалежно від звання й посади, бути справжнім захисником прав та свобод людини, зберігати чистоту перед законом і власним сумлінням. Щиро побажали всім міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення законності, правопорядку, захисту конституційних прав і свобод громадян та з нагоди Дня Національної поліції України грамотами нагороджено кращих правоохоронців району.

Продовжився захід музичними вітаннями з професійним святом представників правоохоронних органів працівниками центру культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради.