Світлої пам'яті депутата районної ради Любов Сітало

 

Недригайлівська районна  рада – сумує  з приводу передчасної смерті Сітало Любові Миколаївни - депутата районної  ради,  вчителя з великої літери…

Серце Любові Миколаївни перестало битися на 58 році життя.

Життєвий шлях Любові Миколаївни – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості. Вона  завжди займала активну життєву позицію, користувалася заслуженим авторитетом і повагою серед товаришів, колег по роботі, жителів району, постійно спрямовувала  зусилля для допомоги своїм землякам, ніколи не відмовляла  у проханні чи зверненні інших.

Любов Миколаївна  вирізнялася  своєї щирістю, толерантністю, завжди була готова  до компромісів.

Усі, хто знав Любов Миколаївну  любили і поважали її за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм. Вона  була щасливою  дружиною, матір’ю, бабусею.

Керівництво, депутати, працівники виконавчого апарату Недригайлівської районної  ради висловлюють щирі співчуття рідним, друзям, колегам покійної - серцем і душею разом з ними у цей скорботний час.

І сьогодні нам важко збагнути цю втрату, ще важче прийняти її. Ми навіки збережемо світлу пам’ять про Любов Миколаївну Сітало у наших серцях і завжди будемо згадувати.

Світла пам’ять про неї  назавжди збережеться в наших серцях.

 

Любов Миколаївна  Сітало народилася 25.11.1960 року в с. Кімличка, Липоводолинського району Сумської області. Закінчила Лебединське педагогічне училище  ім.. А. С. Макаренка, Харківський державний університет. Має повну вищу освіту за спеціальністю вчитель початкових класів та вчитель історії.

 

Трудова діяльність:

З 1980 -2014 – вчитель початкових класів Комишанської ЗОШ I-II ступенів

З 2014-2017 – директор Комишанської ЗОШ I-II ступенів

З 2017 року - пенсіонер