Прощальні акорди випускного вечора в Недригайлівській спеціалізованій ЗОШ I – III ступенів (опорний заклад)

 

Тепер належить їм майбутнє України
І їм долати сходинки життя.
Вони – надія наша, ми — їх зміна,
Вони – це наше світле майбуття.

23 червня 2018 року в Недригайлівському районному будинку культури  відбувся випускний вечір Недригайлівської спеціалізованої ЗОШ I – III ступенів (опорний заклад). Від берега школи у доросле життя вирушили 36 учнів. Під звуки святкового урочистого маршу, випускники святковою ходою пройшли зі школи до будинку культури  на чолі з класними керівниками, директором школи та батьками.

Пролунали фанфари і сповістили присутніх в залі: учнів, викладачів школи, батьків випускників, гостей про початок випускного вечора.

Зі словами привітання  звернулася до випускників та всіх присутніх директор Недригайлівської спеціалізованої  ЗОШ I – III ступенів (опорний заклад) Колоусова Н. І.,  та вручила випускникам атестати про закінчення школи.

 До вітального слова були запрошені голова Недригайлівської районної ради І. В. Нанка, т. в. о. голови Недригайлівської районної адміністрації О. І. Васильченко, Недригайлівський селищний голова І. В. Остапчук, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Сердюк Н. В., у своїх виступах вони побажали випускникам творчих злетів, щастя, та всього найкращого у їхньому майбутньому. Схвильовано, з материнським благословенням, любов’ю, теплом і ласкою зі сцени, до своїх дітей, випускників, звернулась мама випускниці Слиш Людмила Дмитрівна, яка побажала від імені всіх батьків випускникам добра, уникати лихої злої долі, побільше сміху і радості, вірних друзів, щоб життя було тільки на білій світлій смузі, віри, надії, щастя, добра та любові.

Після урочистої частини вечора відбувся вітальний концерт, в якому прийняли участь учні батьки, та гості. Цілий вечір лунали щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків. Шкільне свято випускного вечора було наповнене атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій. За традицією прощальні акорди випускного вечора пролунали під звуки прощального вальсу.