Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Сьогодні, серед півмільйона молодших медичних і фармацевтичних фахівців та бакалаврів, у системі охорони здоров’я України працює понад 300 тисяч медичних сестер.  Історія виникнення професії медичної сестри бере початок з глибокої давнини, день вшанування представниць цієї благородної професії збігається з датою народження знаменитої англійки Флоренс Найтінгейл, яка під час Кримської війни створила першу в світі організацію сестер милосердя і пов'язана з такими рисами характеру людини, як співпереживання, турбота, почуття любові до ближнього, які у всі часи змушували людей допомагати один одному. Медсестра – це скоріше покликання. Покликання допомагати людям, які дійсно потребують допомоги та догляду. Жіночі руки – споконвічний символ тепла, ніжності й турботи, серце жінки – невичерпне джерело милосердя, доброти і великодушності. Саме тому професія медсестри стала майже винятково жіночою. Бо потребує вона готовності завжди прийти на допомогу, і неабиякого терпіння та витримки. Професія медичної сестри – складна й багатогранна, вона поєднує в собі надзвичайну відпові дальність і високий професіоналізм.
Привітати медичний персонал були запрошені голова Недригайлівської районної ради – Нанка І. В., заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Сиротенко Г. А., заступник голови Недригайлівської районної державної адміністрації - Борисовський І. П..
Голова районної ради побажав всім медпрацівникам міцного здоров'я, невичерпної енергії, віри та успіхів в наполегливій праці, професійних злетів, творчого натхнення, віри в особисті можливості, в майбутнє. Добра і злагоди у сім'ях.