1 вересня у всіх школах району пролунав перший дзвоник, який розпочав новий навчальний рік. Урочисто його відзначили і у Козельненській філії Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст... Школярі, вчителі, батьки, представники влади  зібрались у стінах школи, щоб разом розпочати новий навчальний рік. Свято відкрилося Державним Гімном України. З привітаннями та настановами до школярів  звернулися: директор школи Будко Михайло Іванович, голова Недригайлівської районної ради Нанка Іван Володимирович, сільський голова Тимченко Світлана Григорівна. Усім,хто розпочав новий навчальний рік шановні гості побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Цей святковий день не обійшовся також без подяк і нагород. Кращим з кращих були вручені грамоти.

Особливі слова вітань прозвучали для першокласників, які продемонстрували свої таланти та отримали подарунки від одинадцятикласників, та представників агрофірми. За багаторічну історію відзначання свята Першого дзвоника цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Для них - це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років, у країні знань. На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок.