День вишиванки

 

 В селищі Недригайлів 17 травня 2018 року відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Дня української вишиванки. Святкування розпочалося на центральній площі райцентру, де зібралися керівництво районної ради та райдержадміністрації, делегації працівників установ, організацій, селищної ради району та жителі селища. Учасники святкувань були одягнені в різнобарвні українські вишиванки. 

  З вітальним словом до присутніх  звернувся  голова районної ради Іван Нанка.

У своєму виступі він зазначив, що вишиванка для кожного з нас – це історія, сила, енергія, дума, талант, природа, неповторність, оберіг! У вишиванці – генетичний код нашого минулого, теперішнього і майбутнього! Звичайно, вишиванка асоціює добро, радість, любов. І сьогоднішнє свято приурочене саме цим чеснотам. Тож, побажав  всім бути радісними, любити, дарувати всім щиру посмішку, веселий настрій та віру у завтрашній день і пам’ятати, що цвіт вишиванки дійсно єднає Україну.

Вшановуючи  національні традиції та цінності українського народу сьогодні працівники Недригайлівської районної ради долучилися  до  заходів  з  відзначення  Дня    вишиванки. Більшість працівників на роботу вийшли у вишиванках.